Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı


  • Yazar: Admin
  • |
  • 3D Godzilla Oyunu (3299) kişi oynadı.
Stres Çarkı Stres Çarkı Oyunu
Aşağı Yukarı Aşağı Yukarı oyunu oyna, Aşağı Yukarı oyunları, Beceri Oyunları, oyun, oyunlar
Aptallık Testi Aptallık Testi, zeka testi,  akıl testi,  aptal mıyım testi,  aptal,  aptallık testleri
Gladyatör Gladyatör oyunu oyna, Gladyatör oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Ork Saldırısı Hobbit: Ork Saldırısı oyunu oyna, Hobbit: Ork Saldırısı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Beş Ordunun Savaşı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunu oyna, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hero 108 Hero 108 oyna,Hero 108 oyunu,Hero 108 oyunu oyna,Hero 108 oyunları,Hero 108 oyunları oyna,Hero 108 online,Hero 108 online oyna,Hero 108 oyunları
REKLAMLAR


3D Godzilla OYUNU OYNA
REKLAMLAR

16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona giren Godzilla filmi günümüz teknolojisi kullanılarak yeniden uyarlanmış. 3D görsel özelliklerin çok daha başarılı ve daha fazla gerçekçi efektin yer aldığı Godzilla filminde dünyaya zarar verebilecek deneyler yapan insan ırkının önüne geçebilmek için ortaya çıkan dev canavara karşı mücadele eden askerlerin maceralarına tanıklık edeceksiniz. Yönetmenliğini Gareth Edwards`ın yaptığı 2014 yapımı Godzilla filminde başrolleri David Strathairn, Bryan Cranston ve Ken Watanabe gibi isimler üstleniyor. Muhteşem grafiklere yer verilen Godzilla filminden uyarlanarak hazırlanmış resmi oyunda ise bir askerin tamamlamaya çalıştığı görevlerde yer alacaksınız. Godzilla`nın saldırdığı şehirde mahsur kalan insanları kurtarmaya çalışacağınız oyunda yıkılan binalar, patlayan arabalar ve elektrik çarpma tehlikesi bulunan sulardan geçeceksiniz. Ayrıca diğer insanların hayatını kurtarmak pahasına kendi canınızı da çok büyük riske atan cesur asker olarak görev alacağınız oyunda hayatta kalmak için çoh hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Warner Bross tarafından yapımcılığı üstlenen Godzilla filminin oyunu da tıpkı diğer 3D Süperman ve 3D Örümcek Adam oyunlarında olduğu gibi kısa ve basit bir senaryo ile size filmi tanıtmak amacıyla hazırlanmış.

3D Godzilla Nasıl Oynanır
3D Godzilla oyunu yüklendikten sonra karşınıza gelen menü ekranındaki PLAY butonuna tıklayarak görev seçimi yapabileceğiniz SELECT A MISSION başlıklı pencere ile karşılaşacaksınız. Buradaki bölümlerden birisine tıklayarak ilk görevinize başlayabilirsiniz. İlk görevinizde şehre uçaktan atlayıp paraşüt ile hiçbir yere çarpmadan iniş yapmalısınız. Daha sonra size gösterilen yere ulaşmaya çalışarak mahsur kalan insanları kurtarmalısınız. Birçok engel ile karşılaşacağınız 3D Godzilla oyununda özel bir asker olarak görev aldığınız için elinizde güçlü bir tüfek bulunuyor olacak. İhtiyaç duyduğunuz anlarda ateş edebileceğiniz oyunda hava desteğinin bırakacağı bombaları kullanarak dev duvarları paramparça edebilirsiniz.

3D Godzilla OYUNU OYNA
3D Godzilla Oyunu (3299) kişi oynadı.

3D Godzilla Oyunu, 3D Godzilla Oyunları, 3D Godzilla Oyna, 3D Godzilla Oyunu Oyna, 3D Çizgi Film Oyunları


Merhaba sayın ziyaretçi,Sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aşağıdaki eklentilerin yüklü olması gerekmektedir.

ÖNEMLİ UYARI
Google Chrome artık unity3d 3D Oyunları desteklememektedir.
Unity3d 3D Oyunları oynayabilmek için bilgisayarınızda Opera, Firefox, Comodo Dragon ve Internet Explorer biri varsa oynayabilirsiniz.
Unity3d Flash Player Shockwave Opera Browser Internet Explorer Browser Mozilla Firefox Browser Comodo Dragon Browser
REKLAMLAR
Godzilla: The Game Playstation Godzilla,The,Game,Playstation,Yolda, Godzilla: The Game, Playstation için Yolda
  • Tarih: 2014-05-22 19:55
  • Katagori: 3D Oyunlar
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.