Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı


 • Yazar: Admin
 • |
 • Yorumlar:
 • |
 • Ubisoft yapımı Avatar duyuruldu! Oyunu (1030) kişi inceledi.
Stres Çarkı Stres Çarkı Oyunu
Aşağı Yukarı Aşağı Yukarı oyunu oyna, Aşağı Yukarı oyunları, Beceri Oyunları, oyun, oyunlar
Aptallık Testi Aptallık Testi, zeka testi, akıl testi, aptal mıyım testi, aptal, aptallık testleri
Gladyatör Gladyatör oyunu oyna, Gladyatör oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Ork Saldırısı Hobbit: Ork Saldırısı oyunu oyna, Hobbit: Ork Saldırısı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Beş Ordunun Savaşı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunu oyna, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hero 108 Hero 108 oyna,Hero 108 oyunu,Hero 108 oyunu oyna,Hero 108 oyunları,Hero 108 oyunları oyna,Hero 108 online,Hero 108 online oyna,Hero 108 oyunları
REKLAMLAR
Ubisoft yapımı Avatar duyuruldu!

Ubisoft, Lighstorm Entertainment ve Fox Interactive iş birliği ile birlikte James Cameron`un son başyapıtı olan Avatar evreninde geçecek olan bir oyun yaratacaklarını duyurdular.Yeni Assassin`s Creed sızıntıları ve Telltale Games`in kıdemli hikaye yazarlarını ekibine katması ile gündeme gelen #Ubisoft, beklenmedik bir oyun duyurusu yaptı.

Ubisoft, Lighstorm Entertainment ve Fox Interactive iş birliği ile birlikte James Cameron`un son başyapıtı olan Avatar evreninde geçecek olan bir oyun yaratacaklarını duyurdular.

Oyunu The Division ekibi Massive Entertainment geliştirecek!
Yeni oyunun adı #Avatar mı olur, yoksa aynı evrende geçen başka bir isim mi olur orası henüz netlik kazanmasa da, yeni Avatar oyununu Ubisoft`un yapacağı böylelikle kesinleşmiş oldu.

Oyunu ise Tom Clancy`s The Division`ın geliştiricisi olan Massive Entertainment yapacak.

PC, Sony PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak olan oyun, The Division ve South Park: The Fractured But Whole`un oyun motoru olan Snowdrop ile hazırlanacak.Bu duyurunun ardından Ubisoft, bu oyun motorunun Pandora`nın benzersiz arazisini ve üzerinde yaşayanları en iyi şekilde hayata geçireceğini belirtirken, James Cameron ise Massive Entertainment`in proje için olan tutkusundan ve Snowdrop`un gücünden oldukça etkilendiğini belirtti.

Ayrıca Cameron, Snowdrop`un gücü, ekibin tutkusu ve detaylara odaklanan saplantılığı ile firmanın Pandora`nın güzelliğini ve tehlikesini yaşatacak en doğru ekip olduğunu savundu.

Sevgili James Cameron ise şu an yakında gelecek olan beş yeni Avatar filmi üzerinde çalışıyor. Yakın zamanda Terminator filminin isim haklarını tekrardan geri alacak olan Cameron, yıllar sonra reboot bir #Terminator serisiyle de karşımıza çıkabilme olasılığında.

Yeni oyunla ilgili yayınlanan ilk videoya ve James Cameron`un yeni oyun ile ilgili düşüncelerini de aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.REKLAMLAR


REKLAMLAR
 • Tarih: 2017-03-02 15:03
 • Katagori: Oyun Tanıtımları
sohbet odaları | Sohbet Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum forum trabzon
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.