Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı


 • Yazar: Admin
 • |
 • Yorumlar:
 • |
 • Metro Redux serisi Türkçe oldu! Oyunu (881) kişi inceledi.
Stres Çarkı Stres Çarkı Oyunu
Aşağı Yukarı Aşağı Yukarı oyunu oyna, Aşağı Yukarı oyunları, Beceri Oyunları, oyun, oyunlar
Aptallık Testi Aptallık Testi, zeka testi, akıl testi, aptal mıyım testi, aptal, aptallık testleri
Gladyatör Gladyatör oyunu oyna, Gladyatör oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Ork Saldırısı Hobbit: Ork Saldırısı oyunu oyna, Hobbit: Ork Saldırısı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Beş Ordunun Savaşı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunu oyna, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hero 108 Hero 108 oyna,Hero 108 oyunu,Hero 108 oyunu oyna,Hero 108 oyunları,Hero 108 oyunları oyna,Hero 108 online,Hero 108 online oyna,Hero 108 oyunları
REKLAMLAR
Metro Redux serisi Türkçe oldu!

OyunÇeviri ekibi, Metro 2033 Redux ile Metro Last Light Redux`u %100 Türkçe olarak Türk oyuncularına hazır etti. Her iki yapımın da Redux sürümünü Türkçe olarak oynayabilirsiniz.Yeni nesil oyun konsollarının gelmesiyle birlikte THQ`nun efsanevi FPS oyunlarından biri olan Metro 2033 ile firmanın iflasından sonra Kock Media`ya bağlı Deep Silver`a geçen Metro serisinin son oyunu olan Metro Last Light adlı oyunlar, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yeniden yapılarak remastered sürümü hazırlanmıştı. Bu remastered sürümün adı da Metro Redux`du.

Türkçe yamaları ücretsiz olarak indirin!

Zamanla gelen güncellemeler sonrasında Steam`deki ve konsollardaki dijital mağazalardaki Metro 2033 oyununun adı Metro 2033 Redux, Metro Last Light`ın adı da Metro Last Light Redux olmuştu.

Türk oyuncularına birçok Türkçe yamayı buluşturan OyunÇeviri ekibi, Metro 2033 ile Metro Last Light`ın Türkçe yamasını yayınlamıştı ancak bu yeniliklerden ötürü, bu Türkçe yamalar Metro Redux oyunları için uyumlu değildi. Oyunun Redux sürümüne ait dosyaları açmak ve düzenlemek bugüne kadar da zor bir işlemdi.

OyunÇeviri ekibinden Kürşad Altınyüzük, bu sorunu da çözdükten sonra Metro 2033 ile Metro Last Light`ın Türkçe yamasını, Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux için baştan uyarladı ve aktardı. Böylelikle Metro Redux oyunları da Türkçe olarak oynanılabilir hale geldi.

Metro 2033`ün çevirisi Murat Balcı, Metro Last Light`ın çevirisi de Furkan Değer`in proje liderliğinde tamamlanmıştı.

Metro 2033 Redux ile Metro Last Light Redux`u, Steam üzerinden ayrı ayrı olarak 31 TL`ye satın alabilirsiniz. Oyunun her iki sürümüne de şu an 62 TL`ye sahip olabilirsiniz ancak oyunu Türkçe oynamak için aceleniz yok ise yakında başlayacak olan bahar indirimleri ile oyuna da ucuz bir ücret ödeyerek satın alabilirsiniz. (Tüm Steam indirimlerinde 7.5 TL`den satışa sürülmüştü)

Metro 2033 Redux`un Türkçe yamasını buradan, Metro Last Light Redux`un Türkçe yamasını da buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tüm detaylara da bu sayfalardan erişebilirsiniz.


REKLAMLAR


REKLAMLAR
 • Tarih: 2017-03-02 14:47
 • Katagori: Oyun Tanıtımları
sohbet odaları | Sohbet Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum forum trabzon
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.