Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı


 • Yazar: Admin
 • |
 • Yorumlar:
 • |
 • Haftanın Mobil Oyunları - 8 Ocak Oyunu (1073) kişi inceledi.
Stres Çarkı Stres Çarkı Oyunu
Aşağı Yukarı Aşağı Yukarı oyunu oyna, Aşağı Yukarı oyunları, Beceri Oyunları, oyun, oyunlar
Aptallık Testi Aptallık Testi, zeka testi, akıl testi, aptal mıyım testi, aptal, aptallık testleri
Gladyatör Gladyatör oyunu oyna, Gladyatör oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Ork Saldırısı Hobbit: Ork Saldırısı oyunu oyna, Hobbit: Ork Saldırısı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Beş Ordunun Savaşı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunu oyna, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hero 108 Hero 108 oyna,Hero 108 oyunu,Hero 108 oyunu oyna,Hero 108 oyunları,Hero 108 oyunları oyna,Hero 108 online,Hero 108 online oyna,Hero 108 oyunları
REKLAMLAR
Haftanın mobil oyunları - 8 Ocak

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları sizler için bir araya getiriyoruz. Bakalım bu hafta hangi oyunlar konuğumuz oluyor?Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

İşte haftanın mobil oyunları

Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobil oyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları.Five Nights at Freddy`s: Sister Location

Bir pizzacıda güvenliği sağlamak ve hayatınızı kazanmak için işe başlıyorsunuz ve mekana hayat veren sevimli oyuncaklar peşinize düşüyor. Basit ama etkili konsepti ile milyonlarca oyuncuyu kendine bağlayan Five Nights at Freddy`s, yeni mobil oyunuyla karşınızda. Yapım, Android’de 10,99 TL iken, iOS’ta 7,99 TL lik bir fiyat etiketine sahip.


Hot Wheels: Race Off

Tamamen aksiyon üzerinde bir yarış oyunu olan Hot Wheels: Race Off, 20 araç ve 40’ın üzerinde deli dolu pist sizleri bekliyor. Renkli grafikleri ve eğlenceli yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bu yapım, hem iOS hem de Android için ücretsiz.


Turbo League

PC ve konsollarda ortalığı kasıp kavuran Rocket League’in ardından şimdi de Turbo League ile macera mobil platforma taşınıyor. Kuralları bir kez daha anlatmaya gerek yok, Turbo League hem iOS hem de Android için ücretsiz.


Breakout Ninja

Dinamik aksiyon platform oyunu olan Breakout Ninja, eğlenceli oynanışı ile hem çevreyi darma duman etmenize, hem de düşmanları doyasıya pataklamanıza imkan sağlıyor. Ne yazık ki oyun şimdilik sadece iOS için indirilebilir durumda. Ücretsiz olduğunu da ekleyelim.


Grumpy Cat`s Worst Game Ever

Fazla söze gerek yok. Adamlar üşenmemişler, hem iOS hem de Android için ünlü huysuz kedi capsini oyun yapmışlar. Ne denilebilir ki? Bizce denemeye değer.


REKLAMLAR


REKLAMLAR
 • Tarih: 2017-01-08 16:40
 • Katagori: Oyun Tanıtımları
sohbet odaları | Sohbet Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum forum trabzon
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.