Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı


 • Yazar: Admin
 • |
 • Yorumlar:
 • |
 • Haftanın mobil oyunları - 5 Şubat Oyunu (1038) kişi inceledi.
Stres Çarkı Stres Çarkı Oyunu
Aşağı Yukarı Aşağı Yukarı oyunu oyna, Aşağı Yukarı oyunları, Beceri Oyunları, oyun, oyunlar
Aptallık Testi Aptallık Testi, zeka testi, akıl testi, aptal mıyım testi, aptal, aptallık testleri
Gladyatör Gladyatör oyunu oyna, Gladyatör oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Ork Saldırısı Hobbit: Ork Saldırısı oyunu oyna, Hobbit: Ork Saldırısı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Beş Ordunun Savaşı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunu oyna, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hero 108 Hero 108 oyna,Hero 108 oyunu,Hero 108 oyunu oyna,Hero 108 oyunları,Hero 108 oyunları oyna,Hero 108 online,Hero 108 online oyna,Hero 108 oyunları
REKLAMLAR
Haftanın mobil oyunları - 5 Şubat

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları sizler için bir araya getiriyoruz. Bakalım bu hafta hangi oyunlar konuğumuz oluyor?Oyun sektörünün #mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları
Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

Corpse Party: Blood Drive
İkonik Japon korku oyunu Corpse Party bundan sadece bir kaç yıl önce İngilizce’ye çevrildi ve tüm dünyaya açıldı. Serinin üçüncü oyunu ise iOS ve Android için satışa sunuldu. Bu harika oyunu kaçırmayın deriz.


Downgeon Quest

Son derece özel bir roguelike macerasına hazır olun. Dumholft zindanlarında olan ilerleyişiniz düşündüğünüzden çok daha tehlikeli ve tekinsiz. Downgeon Quest şimdilik sadece iOS için çıktı.


Tankout
Dinamik oynanışı ve zekice bölüm tasarımları ile, #Tankout size eğlenceli bir oyun süresi vaat ediyor. Online olarak oynayabileceğiniz bu güzel oyun hem iOS hem de Android için ücretsiz.


Ninja Spinki
Flappy Bird efsanesinin yaratıcısından yeni oyun sonunda geldi. Ninja Spinki basit ama kısa sürede bağımlılık yaratabilecek bir oyun. Ve işin güzel yanı Flappy Bird’in aksine insanı delirten bir zorluk seviyesine sahip değil.


REKLAMLAR


REKLAMLAR
 • Tarih: 2017-02-07 06:28
 • Katagori: Oyun Tanıtımları
sohbet odaları | Sohbet Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum forum trabzon
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.