Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı


 • Yazar: Admin
 • |
 • Yorumlar:
 • |
 • Haftanın Android Oyunları - 1 Temmuz Oyunu (999) kişi inceledi.
Stres Çarkı Stres Çarkı Oyunu
Aşağı Yukarı Aşağı Yukarı oyunu oyna, Aşağı Yukarı oyunları, Beceri Oyunları, oyun, oyunlar
Aptallık Testi Aptallık Testi, zeka testi, akıl testi, aptal mıyım testi, aptal, aptallık testleri
Gladyatör Gladyatör oyunu oyna, Gladyatör oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Ork Saldırısı Hobbit: Ork Saldırısı oyunu oyna, Hobbit: Ork Saldırısı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Beş Ordunun Savaşı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunu oyna, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hero 108 Hero 108 oyna,Hero 108 oyunu,Hero 108 oyunu oyna,Hero 108 oyunları,Hero 108 oyunları oyna,Hero 108 online,Hero 108 online oyna,Hero 108 oyunları
REKLAMLAR
Her hafta sizlerin karşısına çıktığımız Haftanın Android Oyunları ile yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta Play Store`da hangi oyunlar ön plana çıkmayı başarmış?

Haftanın en iyi ve en yeni Android oyunları!
Her hafta sizler için başarılı mobil oyunlarını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Oyunları!Final Fantasy XV
Final Fantasy XV: A New Empire ile eğlenceli bir strateji oyunu sizleri bekliyor. Kendi krallığınızı inşa ederek geniş topraklara doğru yol alacağınız Final Fantasy XV, tıpkı konsol oyunlarında olduğu gibi efektleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Kuracağınız güçlü ordunuzla düşmanlarınıza geçit vermeyeceğiniz yeni strateji oyununa ücretsiz bir şekilde Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Final Fantasy XV: A New Empire - Launch Trailer

Tour de France 2017
Profesyonel bir bisikletçi takımının üyesi olarak başarıdan başarıya koşacağınız dünyanın en büyük bisiklet yarışı organizasyonun resmi oyunuyla zorlu parkurlar sizleri bekliyor.

Yarışı kazanmak için tek yapmanız gereken, takımıza en doğru brifingleri vererek, takımızı listenin en üstüne taşımak. Tour de France 2017 oyununu, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Futurama: World of Tomorrow
Oldukça eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Futurama World of Tomorrow`da Fry, Leela veya Bender gibi sevilen karakterleri de kontrol edebileceksiniz.

16-bit bir savaş oyunu olan yapım, komik diyalogları sizleri bolca eğlendirecek. Ayrıca kendi kasabanızı inşa ederken, başka galaksileri de keşfederek, eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

Futurama: Worlds of Tomorrow - Official Launch Date Trailer with Stephen Hawking

Blue Edge
Birbirinden zor seviyeleriyle sizleri ekran başına bağlayacak Blue Edge ile engellere takılmadan yolunuzda ilerlemeniz gerekiyor.

Her seviye zorlaşan engeller ile bolca eğlenerek, farklı stratejiler geliştirebileceksiniz, Blue Edge oyunu Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Lumino City
Büyükbabasını arayan Lumi`nin hikayesine tanık olacağımız yapım, bu haftanın önerebileceğimiz yapımları arasında yer aldı. Etkileyici oyun yapısı ve grafikleriyle oyuncuları kendisine bağlayan yapım, son zamanların en başarılı mobil oyunları arasında bulunuyor.

Çeşitli bulmacaları ve gizemleri çözerek ilerleyebileğiniz Lumino City`e 17.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Lumino City - Google Play TrailerREKLAMLAR


REKLAMLAR
 • Tarih: 2017-07-04 10:39
 • Katagori: Oyun Tanıtımları
sohbet odaları | Sohbet Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum forum trabzon
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.