Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı


 • Yazar: Admin
 • |
 • Yorumlar:
 • |
 • GTA ve Mafia sinema filmi olabilir! Oyunu (956) kişi inceledi.
Stres Çarkı Stres Çarkı Oyunu
Aşağı Yukarı Aşağı Yukarı oyunu oyna, Aşağı Yukarı oyunları, Beceri Oyunları, oyun, oyunlar
Aptallık Testi Aptallık Testi, zeka testi, akıl testi, aptal mıyım testi, aptal, aptallık testleri
Gladyatör Gladyatör oyunu oyna, Gladyatör oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Ork Saldırısı Hobbit: Ork Saldırısı oyunu oyna, Hobbit: Ork Saldırısı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hobbit Beş Ordunun Savaşı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunu oyna, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı oyunları, 3D Oyunlar, oyun, oyunlar
Hero 108 Hero 108 oyna,Hero 108 oyunu,Hero 108 oyunu oyna,Hero 108 oyunları,Hero 108 oyunları oyna,Hero 108 online,Hero 108 online oyna,Hero 108 oyunları
REKLAMLAR
GTA ve Mafia serileri sinema filmi olabilir!

Take-Two firmasından yapılan açıklamaya göre ellerinde bulunan birçok oyun projesinin sinema filmi için gerekli lisans işlemleri tamamlandı. Peki Take-Two hangi oyunların filmini yapacak?Take-Two firmasından yapılan açıklamaya göre ellerinde bulunan birçok oyun projesinin sinema filmi için gerekli lisans işlemleri tamamlandı. Peki Take-Two hangi oyunların filmini yapacak dersiniz? Hemen belirtelim, yapılan açıklamada bu oyunların isimleri gizli tutuluyor.

2K Games mi yoksa Rockstar mı?

MCV`nin raporlarına göre Take-Two, elinde bulunan birçok oyunun sinema filmi haklarını ve lisanslarını almayı ihmal etmedi. Son dönemde yapılan başvurular sonuçlandı ve olası sinema adaptasyonlarının da önü açılmış oldu.

Alınan lisanslar yalnızca sinema filmleri ile sınırlı da değil. Zira bu lisans, birçok oyunun televizyon dizisine dönüşmesinin de önünü açmış oluyor diyebiliriz.

Take-Two`nun CEO`su Strauss Zelnick ise konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ellerindeki lisanslarla çekilecek olası bir sinema filmi ya da televizyon dizisi projesinin asla Take-Two tarafından finanse edilmeyeceğinin önemle altını çizdi.

Zelnick`e göre Take-Two`nun amacı lisansladıkları yapımlar için yapılan anlaşmaların ardından, kreatif anlamda ortaya konulacak ürünün kalitesine müdahale edebilmekten başka bir şey değil. Zira Zelnick bugüne kadar çekilen neredeyse tüm video oyun adaptasyonu sinema filmlerinin başarısız olduğunu düşünüyor. Hatta başarısızlıklarının sebebini de firmaların kendi filmlerini kendileri çekme sevdaları olarak açıklıyor.

Son olarak Take-Two`nun Rockstar Games ve 2K Games gibi firmaların ana dağıtımcısı olduğunu ve bu yüzden ellerinde Grand Theft Auto, Mafia, BioShock ve Red Dead Redemption gibi önemli serilerin olduğunu belirtelim.

Geçtiğimiz dönemde vizyona giren WarCraft, Assassin`s Creed ve Angry Birds gibi yapımların akıbetini düşündüğümüzde, haklı olabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.


REKLAMLAR


REKLAMLAR
 • Tarih: 2017-02-14 09:08
 • Katagori: Oyun Tanıtımları
sohbet odaları | Sohbet Webmaster Forum Güncel Forum Forumlar Forum Sitesi webmaster forum forum trabzon
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.